טיפולי פנים

אני לא רק מאמינה שכל אישה זכאית להיראות הכי יפה שהיא יכולה – אני גם (או, אם לדייק- בעיקר). מסייעת לכל אישה שרוצה לממש את זכותה ליופי. מאחר שהפנים הם חלון הראווה של אדם, גבר או אישה, טבעי שנרצה שהם ייראו רכים, חלקים, רעננים, גמישים, צעירים.
במכון מושקע ומטופח, נאה ואסתטי, באווירה נעימה הופך כל טיפול פנים לשעה שקטה שבה כל מטופלת יכולה להתמסר ולהתמכר לתחושת הרוך והעונג.

אני מציעה ומעניקה טיפול הסרת שיער IPL, מרככת ומזככת את עור הפנים בעיסוי נעים עם משחות וחומרים מועשרים במינרלים ובוויטמינים.

חשיבותו של טיפול פנים

טיפול פנים הוא חלק משמירה על ניקיון, היגיינה ואסתטיקה. הטיפול פותח את נקבוביות העור ובכך מאפשר נשימה רכה, חלקה וזורמת שלו. הטיפול מעכב תהליכי הזדקנות העור.
ניקויו וטיפוחו לעתים תכופות מגביר את הסיכוי לשמר את מראהו המתוח, הרענן, הצעיר.

נשים המגיעות לטיפול פנים על בסיס קבוע מדווחות על התועלת הרבה שבו, שאינה מתמצה רק בשיפור המראה שלו אלא בתחושה כללית טובה יותר, בתרומתו לחיזוק הביטחון והדימוי העצמי.
כאשר אישה לאחר טיפול מקבלת משוב חם ומחמיא מאנשים אל מראה פניה היא ודאי מתחזקת בדעתה כי הכדאיות והתועלת של טיפול פנים אינו מוטל בספק.
לפני כל טיפול אני משוחחת עם האישה על סוג הטיפול ואופן ביצועו, מיידעת אותה על התרומה שלו לעור הפנים ומשיבה, בסבלנות ומתוך כבוד והערכה, לכל שאלה.

הטיפולים שאני מציעה בקליניקה שלי  : החדרות לחות ,טיפול בפיגמנטציה , טיפול באקנה , מיצוק עור הפנים , טיפול אנטי-אייג’ינג ואבחון מקצועי של עור הפנים
טיפול פנים הוא גם שעת-נפש, זמן איכות של אישה עם עצמה. מגיע לך להקדיש זמן לעצמך, לפנק את עצמך.
מגיע לך להיראות יפה כפי שאת לפני הטיפול ועוד יותר אחריו.

אל תהססי וצרי קשר  עוד היום דרך הטופס באתר או בטלפון 052-7333196

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ