קוסמטיקאית בפתח תקווה

אם פעם טיפול קוסמטי היה רק על העור באופן חיצוני הרי שהיום החדרות של חומרים שונים לתוך העור הן מרכיב חשוב מהטיפול הקוסמטי. כשמורחים באופן ידני משחות ותכשירים שונים על העור רק כ-20% מהחומר מגיע לאזורים עמוקים יותר, אך היום עם המיכשור המתקדם ועם הטכנולוגיה והחדשנות ניתן להחדיר חומרי הזנה קוסמטיים לשכבות העור הפנימיות כמעט ב-100%. שכבת ההיפודרמיס הפנימית מורכבת מרקמת חיבור ומרקמת שומן והיא אמורה לתמוך בעור, אך כשהיא שוקעת, שוקעת עמה גם השכבה החיצונית מה שנראה היטב. בדיוק בגלל זה הולכים לקוסמטיקאית וזו יכולה באמצעים שונים להחדיר את החומרים לשכבות הפנימיות של העור.

החדרה של לחות

טעות לחשוב שהחדרה של לחות (מים) לעור מבחוץ באמת עובדת. העור לא עושה שימוש במקור מים חיצוני אלא פנימי, במידה והעור הוא בעל ההרכב המתאים. בעור יש מולקולות עם כמויות גדולות של מים, אך עם השנים כמות המולקולות הזו יורדת מה שלא מאפשר לשכבות העור הפנימיות להחזיק מים והסיוע שהוא יקבל יכול לבוא בדמות חומרים המעודדים את ייצורן של אותן מולקולות. קוסמטיקאית בעלת ניסיון תדע לעבוד עם החומרים המתאימים להזנת העור ולעידוד ייצורן של אותן מולקולות, מה שלאחר זמן מה ייראה גם בשכבת העור החיצונית.

החדרה באמצעים שונים

 

יש אמצעים שונים של החדרת חומרים לעור, אמצעים כמו מזותרפיה רפואית שהינה פולשנית או מכשירים שונים שאינם פולשניים המסייעים בהחדרת ויטמינים לעור, חומצות, פפטידים ואחרים. קוסמטיקאית מקצועית ובעלת ניסיון תדע באיזו טכניקה לעשות שימוש, מה הלקוחה צריכה ומה יעשה את פעולת החדירה לעור בצורה הטובה ביותר. חשוב לבחור בקוסמטיקאית בעלת רזומה עשיר שלא רק תמרח לכם קרם שלא עושה שום פעילות בשכבות העור העמוקות יותר, מכיוון שאת זה אתם יכולים לעשות בבית לבד.

אורלי קוסמטיקס הינה בעלת ניסיון רב והיא מטפלת באמצעים שונים בתכשירים שונים בהתאם לצרכים. באורלי קוסמטיקס תוכלו ליהנות ממגוון רחב של טיפולים קוסמטיים ומידיים מקצועיות שעושות זאת כבר שנים רבות, ויחד עם הטכנולוגיה והמכשור המתקדמים ביותר אתם יודעים שאתם בידיים טובות.

החדרות

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ