פדיקור

במכון היופי שלי מוצע לכן טיפולי  פדיקור קוסמטיים . בעוד הטיפול הקוסמטי מתמצה בעיקר בגזיזת ציפורניים, שיופן וסידורן והסרת השכבה החיצונית של עור יבש מכפות הרגליים – טיפול מקצועי, המחייב הכשרה מקצועית ייעודית וייחודית, הוא טיפול יסודי בבעיות שונות כגון: ציפורן חודרנית, פטרת ציפורניים אקזמות, יבלות ועוד מטפלת בשיטת הפדולוגיה.

פדיקור מקצועיים מטרתם לשמור על בריאות הציפורניים בכפות הידיים והרגליים ומניעת היווצרות סיבוכים בכלל וסיבוכים העלולים להיווצר בעקבות מחלת סוכרת הבאה לידי ביטוי גם ברגל סוכרתית.

הידע המקצועי המקיף והיסודי שרכשתי בתחום פדיקור מקצועי הכשיר אותי, בין השאר, לטפל ולתת מענה לאנשים הלוקים בבעיות בריאותיות בכלל ובמחלות שונות בפרט ובהן: יתר לחץ דם, סכרת ולהבדיל – לנשים בהיריון. הטיפול, המחייב מיומנות וזהירות מרבית, מתבצע לאחר אבחון מדויק של מצב המטופלים והתוודעות אל מכלול מאפייני מצבם הבריאותי הכללי.

הטיפולים במכון היופי נעשים תוך הקפדה יתרה על היגיינה וסטריליות. לפני כל טיפול, אשר אחדים מהאביזרים שבהם אני משתמשת במהלכו הם חד-פעמיים, כדי להבטיח ולוודא כי לא ייגרם, חלילה, זיהום, אני מבצעת חיטוי, עיקור וניקיון מיטבי של הציוד.

לאחר טבילה במים חמים, על פי מצבה של כף הרגל ועל פי מיטב הידע ושיקול הדעת המקצועי שלי, אני מסירה, במידת הצורך, שכבות עור נוספות להד מהסרת השכבה החיצונית של העור הקשה, שהיא חלק בלתי נפרד מכל טיפול בפדיקור- קוסמטי ורפואי.במקרים חריפים של פטרת ציפורניים או של יבלות ויראליות מופנה המטופל לבירור ולהמשך טיפול אצל רופא מקצועי מומחה.

מטופלים רבים חשים הקלה בתסמינים השונים לאחר הטיפול. למטופל יש אחריות לשמירה על מצבן של כפות הרגליים, קל וחומר לאחר הטיפול. טיפול פדיקור קוסמטי אחת בכמה זמן מסייע לשמירה על היגיינת כף הרגל, על ניקיונה ועל עור חלק וגמיש.

אורלית  פדיקוריסטית  מוסמכת תמ”ת  פדיקורסטית בשיטת הפדולוגיה ופדיקוריסטית בוגרת השתלמות לכף הרגל הסוכרתית בחסות “אגודה ישראלית לסוכרת”

נ.ב. גם ואולי בעיקר אם דברים נוגעים לכם בקצה הציפורן- חשוב ומומלץ שיהיה זה קצה של ציפורן בריאה, מטופחת ויפה..

פדיקור בפ”ת פדיקור בפתח תקווה פדיקור פדיקוריסטיות בפתח תקווה  פדיקור בכפר גנים בפתח תקווה

פדיקור פתח תקוה פדיקוריסטיות מומלצות בפתח תקווה טיפול פדיקור בפתח תקווה

ציפורן חודרנית פתח תקווה פדיקור לסכרתיים בפתח תקווה פטרת בציפורניים בפתח תקווה פטרת הציפורנים בפתח תקווה

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ