טיפול פוטותרפי באקנה

רובם המכריע של בני הנוער יסבלו מאקנה בהיקף כזה או אחר. והאמת המצערת היא, שהפצעונים לא לגמרי נעלמים גם בבגרות. בעוד שחלקנו נתמודד עם “חצ’קון” קטן פה ושם, לעתים התופעה עשויה להיות חמורה למדי ולהקשות מאוד על שגרת החיים.
הטיפולים המסורתיים באקנה אינם מספקים פתרון שלם לבעיה וגורמים לטווח רחב של תופעות לוואי. התוצאה? התופעה אינה זוכה למענה יעיל מספיק – ובסופו של דבר אנו עשויים למצוא את עצמנו עם צלקות אקנה שילוו אותנו לאורך כל חיינו.
טכנולוגיות מתקדמות שנכנסו אל עולם הרפואה האסתטית בשנים האחרונות מעניקות פתרונות חדשניים ומתקדמים יותר עם תופעות לוואי מינימליות, כאלו שניתן לחיות איתן בקלות בכל שלב בחיים. הבה נלמד מעט על הפתרון שמציעה קליניקת הבוטיק אורלי קוסמטיקס בטכנולוגיית פוטותרפיה, שבאמצעותו עשויה תופעת האקנה להפוך לנחלת העבר. 

מה גורם לתופעה?

פצעי האקנה הם תופעה עורית הנובעת מזיהומים דלקתיים בזקיקי השערה ובבלוטות החלב בעור הפנים. מאחר שאחד מהגורמים העיקריים לתופעה הוא הורמונלי, היא תופיע לרוב בתקופת גיל ההתבגרות ולכן האקנה מכונה גם “פצעי בגרות”. 

הטיפולים התרופתיים מציבים אתגרים בעוד שבאקנה בדרגת חומרה קלה ניתן לטפל באמצעות משחות ייעודיות, המקרים המורכבים יותר ידרשו נטילת תרופות דרך הפה. לרוב מדובר בחומרים אנטיביוטיים חזקים המסבים לאורך זמן נזק למערכת החיסון ולתפקודי הכבד או תרופות ממשפחת הרטינואידים – אשר עשויים לגרום לשלל תופעות לוואי, כגון אדמומיות בעור, רגישות גבוהה ולעתים אף לקילופים הפוגעים במראה הפנים. יתרה מזאת, התרופה אסורה לשימוש לפלחי אוכלוסייה רבים.

• לא ניתן לשלב טיפולים ברטינול עם תרופות נוגדות דיכאון או חרדה.
• מאחר והתרופה שומרת את הנקבוביות ובלוטות החלב פתוחות, הרגישות לשמש נעשית גבוהה יותר ולכן יש להימנע מחשיפה לשמש.
• השימוש בטיפולי לייזר הוא אסור במהלך השימוש בתרופה.
• הטיפול אינו מתאים לנשים בהיריון או לנשים מניקות.
• הטיפול אינו מתאים לסובלים ממחלות מעיים דלקתיות.

כיצד נטפל באקנה באופן יעיל?

על מנת לקבל מענה מקיף לבעיה, אורלי קוסמטיקס מיישמת טכניקות מתקדמות המתאימות לכולם ובתופעות לוואי מינימליות. על ידי שימוש בטכנולוגיית פוטותרפיה אקנה לא חייב להיות גזירה משמיים.

כיצד מתבצע טיפול הפוטותרפיה?

מכשיר הפוטותרפיה פועל בהבזקי עור עוצמתי במיוחד המופעל בנורות לד מיוחדות. האור הכחול המוקרן באורך גל ייחודי, משפיע על החומר הפעיל בפצעי האקנה, הקרוי פורפירין, וגורם להעלמתם של פצעי האקנה. כמו כן, ניתן טיפול אנטי-דלקתי ייעודי המשתלב ביעילות עם טיפולי האור. לרוב, יהיה צורך בסדרה ארוכה של טיפולים על מנת לראות תוצאות, אך בסופו של דבר, טיפולי הפוטותרפיה יכולים לחולל מהפכה של ממש בעורך ולהיפטר מהאקנה.
מחקרים שנערכו בנושא מצביעים על כך שכבר בטיפול השני, ניתן להבחין בשינוי ניכר בהיקף האקנה.

פוטותרפיה אקנה מחיר

מחיר הטיפול תלוי במידה רבה בכמות הטיפולים שיידרשו. בסופו של דבר, התוצאות יהיו שוות כל אגורה מאחר שמדובר בפתרון רחב היקף וקבוע ביעילות גבוהה.

אורלי קוסמטיקס – סוף לפצעי האקנה

כאן, באורלי קוסמטיקס, יש לך וודאות מלאה שהפתרון ניתן על ידי מומחית מנוסה ומיומנת בתחום. כל טיפול בקליניקה מוענק על ידי אורלי המספקת פתרונות אסתטיים במשך שנים ובעלת הכשרה מקיפה בתחום הפוטותרפיה. לאחר פגישת ייעוץ ואבחון שבמסגרתה נבחן את מצב האקנה ונבנה את תוכנית הטיפול, נוכל להתחיל בפתרון שישנה את מראה פניך.

לתיאום פגישת ייעוץ עוד היום, אורלי מזמינה אותך להשאיר את פרטיך כעת.

פיגמנטציה

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ