הסרת שיער בלייזר

 

היתרונות של הסרת שיער בלייזר

הסרת שיטה בלייזר משמשת להסרת שיער לא רצוי מהפנים, הרגל, הסנטר, הגב, הזרוע, בית השחי, קו הביקיני ואזורים אחרים.

היתרונות של הסרת שיער בלייזר כוללים:

  • דיוק – לייזרים יכולים לכוון באופן סלקטיבי לשערות כהות וגסות תוך שהם עוזבים את העור שמסביב ללא פגע.
  • מְהִירוּת – כל דופק של הלייזר לוקח שבריר שנייה ויכול לטפל בשערות רבות בו זמנית. הלייזר יכול לטפל באזור בגודל של רבע בכל שנייה. ניתן לטפל באזורים קטנים כמו השפה העליונה תוך פחות מדקה, ואזורים גדולים כמו גב או רגליים עשויים להימשך עד שעה.
  • חיזוי – לרוב תתרחש נשירת שיער קבועה לאחר שלוש עד שבעה טיפולים בממוצע.

טיפול הסרת שיער בלייזר בפתח תקווה 

הסרת שיער בלייזר היא יותר מסתם שיטה להסרת שיער לא רצוי. זהו הליך רפואי הדורש הכשרה ומקצועיות לביצוע וטומן בחובו סיכונים פוטנציאליים.

לכן, לפני שתתחילו בתהליך של הסרת שיער בלייזר, עליכם לבדוק היטב את אישורי הרופא או הקוסמטיקאית  המבצעים את ההליך.

אם אתם מתכננים לעבור הסרת שיער בלייזר, עליכם להגביל מריטה, שעווה ואלקטרוליזה למשך שישה שבועות לפני הטיפול. הסיבה לכך היא שהלייזר מכוון לשורשי השערות, שמוסרים זמנית באמצעות שעווה או מריטה.

כדאי גם להימנע מחשיפה לשמש במשך שישה שבועות לפני הטיפול ולאחריו. חשיפה לשמש הופכת את הסרת שיער בלייזר לפחות יעילה והופכת את הסיבוכים לאחר הטיפול ליותר סבירים.

טיפול הסרת שיער בלייזר

רגע לפני ההליך, שיערך שיעבור טיפול יחתוך לכמה מילימטרים מעל פני העור . בדרך כלל משתמשים בתרופות קהות מקוממות 20-30 דקות לפני הליך הלייזר, בכדי לסייע לעקיצת פולסי הלייזר. ציוד הלייזר יותאם בהתאם לצבע, עובי ומיקום שיערך המטופל, כמו גם עורך. צֶבַע.

eLase עם motifשיטת חדשנית להסרת שיער בלייזר 

השיטה המהירה והיעילה להסרת שיער בלייזר ללא כאבים, מדובר בשיטה ייחודית ויעילה המתאימה  לכל סוגי העור והשיער במגוון רחב של אפשרויות. 

eLase הינה פלטפורמה חדשנית להסרת שיער בלייזר השיטה היא שיטה מהירה ומספקת טיפולים אסתטיים יעילים ובטוחים עם תוצאות מוכחות וללא כאב. 

טיפולי הסרת שיער בשיטה זאת מתבצעים באופן בטוח ונוח  מאד לכל מטופל.

eLase עם motif  שיטה זאת נחשבת לשיטה  יעילה מאוד עם תוצאות נראות לעין בהצערת העור – מרקם העור – טקסטורה/ נקבוביות והתחדשות עור הפנים  – וכל זאת ללא זמן החלמה.

 לפרטים נוספים לגבי הסרת שיער בלייזר,
צרו איתי קשר עוד היום בוואטצפ או בנייד 052-7333196

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

 
קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ