הסרת שיער

במכון אורלי קוסמטיקס בפתח תקווה ניתן להסיר שיער מכל אזורי הגוף בשיטת IPL! שיטה חדשנית להסרת שיער באמצעות מכשיר מיוחד המיועד למטרה זו. נשים שפגשו את ליאונרדו והתוודעו ליכולותיו המופלאות לא מפסיקות לשבח. אני מזמינה גם אתכם לערוך עמו היכרות שתשנה לא רק את המראה החיצוני שלכן אלא את איכות חייכן…

הסרת שיער עם מכשיר הלאונרדו

אני שמחה להתחדש בו ולחדש לכן באמצעותו – מכשיר להסרת שיער לאונרדו. LEONARDO SKIN / CARE SYSTEM – LEO 1803 מדובר במכשיר מתקדם וייחודי מסוגו להסרת שיער במהירות הגבוהה יותר ממהירותו של כל מכשיר חלופי, לסדרת טיפולי יופי ואסתטיקה שתותיר אתכן חלקות מתמיד ו… לתמיד.

מגוון היתרונות והתועלות שבמכשיר הופך את הטיפול באמצעותו לכדאית ומשתלמת מכל בחינה שהיא:

  1. הוא אמצעי מצוין ואפקטיבי ביותר להסרת שיער.
  2. הוא מסייע לרענון העור, החלקתו והצערתו.
  3. הוא מאפשר ביצוע טיפולי הבהרה (פיגמנטציה).
  4. הוא מתאים לביצוע טיפולים ווסקולאריים (נימים).
  5. הוא יעיל ביותר בטיפול באקנה ובפטרת ציפורניים.
  6. אלחוש מלא בהקפאה מובנית.

כל היתרונות גלומים ומרוכזים במכשיר אחד, אשר עלויות התפעול שלו נמוכות מאוד ומהירות עבודתו גבוהה מאוד. שנייה אחת בלבד מפרידה בין פולס אחד למשנהו.

סדרת טיפולים במכשיר ליאונרדו מאפשרת להיפטר משיער עודף ומיותר לצמיתות.
נשים שניסו את המכשיר – הן שיעידו והן שיגידו עד כמה הטיפול אפקטיבי שמוצע במחיר אטרקטיבי סייע להן להשיג מראה אולטימטיבי…

ההבדל בין הסרת שיער ב IPL לבין הסרת שיער בלייזר

שיטת IPL – Intense Pulsed Light פועלת באמצעות הבזקי אור, המייצרים קרן של אנרגיית חום, בעלי רזולוציית מיקוד משתנה על פי צרכי המטופלות ועל פי מיטב שיקול הדעת המקצועי של הקוסמטיקאית המוסמכת המטפלת. ההשפעה של מיקוד קרן אור בשטח העור, שבו צומח שיער, מתמצה בכך שהיא שורפת את שורש השיער ובכך מונעת היתכנות צמיחת שיער במקום השורש השרוף.

בעוד בטיפול הסרת שיער בלייזר נעשה שימוש באורך גל קבוע, אחד ויחיד, בשיטת IPL נעשה שימוש בשלוש קבוצות (“פילטרים”) של אורכי גל משתנים, המתואמים באופן אישי וייחודי לסוג השיער ולגוון העור שעליו הוא צומח.

על מנת להעצים את האפקטיביות של הטיפול מומלץ לקיים סדרה של כחמישה טיפולים, כאשר המרווח המיטבי בין טיפול לטיפול נאמד בין חודש לחודש וחצי.

יתרונות ה IPL

נשים שהתנסו בשיטה שבו ממחישות הלכה למעשה את יתרונות השיטה, כפי שהן מעידות עליה: היא אינה גורמת כאב כלל ועיקר (וממילא אינה מחייבת מתן אלחוש להקהיית עצמתו); היא אינה גורמת לכוויות בעור או לצלקת; היא מתאימה לכל סוגי השיער, צבעיו וגווניו ולבעלות עור כהה ובהיר כאחד.

נ.ב. אף שמקובל להניח, על פי האמרה הרווחת, כי היופי הוא בעיני המתבונן – כל אישה שמסירה שיער אשר עצם צמיחתו במקומות שבהם צמיחתו מעיקה עליה, מעכירה את מצב רוחה ואף פוגמת בדימוי העצמי שלה, לאחר טיפול ההסרה היא תחוש עצמה נקייה יותר, נשית יותר, יפה יותר.

מכשיר הסרת שיער לאונרדו

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ