הסרת שיער ב IPL

שיער מיותר באזורים מסוימים בגוף מטריד לא מעט נשים וגברים. מראה עור חלק ונקי משיער הוא מראה אסתטי ויפה יותר, בעיקר אם הולכים לים או לבריכה, למכון כושר או לכל אימון גופני אחר ואותם אזורים בגוף נחשפים. יש שיטות שונות להסרת שיער ואחת הפופולאריות יותר בשנים האחרונות היא שיטת הסרת שיער ב-IPL, שיטה שעל פי מחקרים שנעשו בשנים האחרונות נחשבת ליעילה במיוחד במידה כמובן שהיא מתבצעת על ידי מכשירים איכותיים. אם גם לכם נמאס משיער באזורים מסוימים בגוף ואתם רוצים מראה רענן וחלק, הסרת שיער ב-IPL היא בדיוק בשבילכם.

טכנולוגיית הסרת שיער ב-IPL

ה-IPL הוא אינפרא אדום והוא עובד על הרס שורש השערה, וכמו בלייזר אורך הגל הוא בהתאם לצבע השיער ולפיגמנט לעומת צבע העור. הטכנולוגיה מאפשרת טווח נמוך של אינפרא אדום יחד עם מרחב מלא של אור, ואלו מסוננים בכדי לאפשר ציון טווח של אורך גל. לאחר שהמכשיר מוצמד לעור הוא מאתר חומר שחור שהוא הפיגמנט שבתוך השיער. קרן האינפרא אדום שפוגעת באותו פיגמנט גורמת נזק מכני או תרמי וכך נפסקת הצמיחה של אותה השערה. חשוב לציין שבשביל הצלחה מלאה צריך מספר טיפולים.

יתרונות של IPL כשיטה

הנה כמה יתרונות של שיטת הסרת שיער ב-IPL

  • טיפולים פשוטים ומהירים בהשוואה לכל שיטה אחרת שקיימת.
  • קרן האור שנשלחת על ידי המכשיר פוגעת רק בשורש השערה כך שלא נגרם נזק לסביבת העור.
  • בעבר היו מכשירים בהתאם לצבע העור אך היום הטכנולוגיה מפותחת הרבה יותר כך שאין רלוונטיות לצבע העור ובעלי כל גוון של עור יכולים לעשות את הטיפול.
  • מכשירי ה-IPL עובדים גם כמתקן קירור לשימוש מיד אחרי הטיפול.

לא סתם טכנולוגיית ה-IPL נחשבת לפורצת דרך והיא הולכת והופכת לפופולארית יותר ויותר אצל המטופלים. זו שיטה שנחשבת מהירה ובטוחה והיא מהווה פעמים רבות טיפל משלים להסרת שיער בלייזר. ישנם לקוחות רבים שחוו הצלחה בשיטת הסרת שיער זאת ואם גם אתם מעוניינים לשפר את המראה החיצוני ואת הביטחון העצמי שלכם, אצלנו באורלי קוסמטיקס תוכלו לעשות את זה.

לקוחות מספרות על הסרת שיער ב IPL אצל אורלי קוסמטיקס:

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

 
קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ