פראפין לידיים

בעיות עור שונות יכולות לשבש את שגרת החיים ויכולות לגרום למצבים אל נעימים הן בפן הפיזי והן בפן האסתטי. יש בעיות עור כמו עור יבש, אקזמות, בעיות מפרקים ואחרות שפראפין יכול בהחלט לשפר את המצב שלהן, ולאפשר אורח חיים תקין ורגיל. הפראפין מעשיר את העור בלחות וגורם לו להיות נעים יותר וחלק יותר, והוא בעצם שעווה אשר ניתן להפיק אותה משמנים שונים, שמנים כמו שמן גזר, שמן זית, חמאת שיאה ואחרים. במהלך השנים גילו שיש לחומר יכולות ריפוי נוספות ומעבר לשימוש שלו בטיפולי עור, יכולות כמו הקלה על שרירים תפוסים, המרצה של זרימת הדם בידיים או ברגליים, הסרת תאי עור מתים, הקלה על ראומטיזם ופיברומיאלגיה, טיפול ביובש חריף וחריג בכפות הרגליים הידיים ועוד. מעבר לכל אלו הוא גם מותח את העור והופך אותו לגמיש ויפה יותר.

איך מתבצע הטיפול בפראפין?

הפראפין הוא חומר אשר חודר לעומקם של השרירים והמפרקים, מגביר את זרימת הדם ובכך מזרז תהליכי ריפוי. הטיפול עצמו מתחיל עם המסה של החומר באמבטיה בכדי שניתן יהיה לטבול בה את הידיים או הרגליים, לאחר מכן טבילה של כפות הרגליים או הידיים למשך כמה שניות, הוצאה של כפות הרגליים או הידיים ועטיפה שלהם בניילון נצמד, ולאחר מכן חובשים כפפה על האיבר המטופל. השלב הבא הוא המתנה שהשעווה תתקרר וכשזה קורה ניתן להסיר את הכפפות וליהנות מרגליים או ידיים חלקות ונעימות, עם פחות או ללא כאבים בכלל. זאת בשונה ממקרה של טיפול בעור הצוואר או הפנים, בהם השימוש בפראפין אינו מומלץ.

טיפול בפראפין אצל קוסמטיקאית…

טיפול בפראפין יכול להיות בקופת החולים, יכול להיות בבית אם יש אמבטיית פראפין ויכול להיות אצל הקוסמטיקאית. אין ספק שהשעווה (שמן הפראפין) עושה נפלאות לעור, מחליקה אותו והופכת אותו לנקי ורענן, ובאורלי קוסמטיקס תוכלו לקבל טיפול כזה יחד עם יחס אישי ואדיב. באורלי קוסמטיקס תוכלו לקבל את כל סוגי הטיפולים הקוסמטיים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר עם המכשור המתקדם ביותר, ותוכלו ליהנות מפינוקים שמגיעים לכם ומבריאות טובה יותר. אם אתם סובלים מאחת מהבעיות שהוזכרו וצריכים טיפול בפראפין, אורלי קוסמטיקס הוא מכון הקוסמטיקה בשבילכם.

פראפין לידיים
פראפין לידיים
פראפין לידיים
קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ