כלכלית: הסרת שיער ב IPL עדיפה על שעווה

היות שהבחינה הכלכלית היא בחינה חשובה ולא אחת העיקרית והקובעת, יש חשיבות לבחירת שיטה כדאית ומשתלמת מבחינה כלכלית גם בתחום הסרת שיער.

יתרונותיה ועדיפותה הברורה של שיטת הסרת שיער IPL המבוססת על הבזקי אור פולסי על הסרתו בשעווה ברורים: בעוד הסרה בשעווה מחייבת שעבוד לאורך שנים וכרוכה בכאב בלתי נמנע המובנה בשיטת המריטה, די בסדרת טיפולים קצרה, בין שישה ל- 12 בלבד, הנערכים במרווח של כחודש בין טיפול לטיפול על מנת להיפטר מההכרח להסיר שיער, הואיל ומדובר בשיטה הנמנים עם שיטת הסרת שיער לצמיתות.

הנגישות הקלה אל המכשיר, המצוי במכוני יופי וטיפוח ברשותה של קוסמטיקאית מקצועית, מאפשרת לכל לקוחה ליהנות ממנו. היא מייתרת עת הצורך לרכוש בקביעות שעווה ומשחררת את המטופלת מהתלות הבלתי נמנעת בשיטה הכרוכה בכאב רב, מה גם שהסרה בשעווה אינה גורמת להיעלמות השיער לצמיתות ולכן היעילות שלה היא קצרת מועד: נדרש לחזור על הטיפול אחת בשבועות אחדים, מה שמגביר את התלות בשיטה, בין אם היא מתבצעת במכון קוסמטי ובין אם היא מתבצעת באופן עצמי בבית.

ועדיין לא נדרשנו כלל לתופעות הלוואי הכרוכות בשיטה זו….

על פי מדד עלות- תועלת, אין כל ספק כי הסרת שיער בשיטת IPL מועילה, כדאית ומשתלמת מכל בחינה ומכל היבט שלו. גם כאשר ההסרה מתבצעת באופן עצמאי בבית היא מחייבת רכישת ערכה, אשר מחירה עשוי לנוע בין 50 ל- 100 ₪ (תלוי בטיב ובאיכות, במקום המגורים ובניסיונה של הקוסמטיקאית, אם וכאשר תעדיפי טיפול במכון קוסמטי), בעוד הסרה במכון תעלה יותר.
טיפול הסרת שיער במכשיר IPL שהוא זול באופן משמעותי ממחיר הסרה בלייזר ודאי יהיה זול ומשתלם יותר מבחינה כלכלית לאורך זמן, היות שלאחר סדרת טיפולים אחד תיפתר הבעיה ולא יידרש המשך טיפול, הסרת שיער בשעווה היא שיטה, אשר הצורך בהישנות הטיפול מובנה בבסיס השיטה.
בשורה התחתונה, שבה מסכמים יתרונות מול חסרונות, אין ספק כי מבחינה כלכלית בלבד, גם בלי לקחת בחשבון יתרונות אחרים הגלומים בה, מתברר כי הסרת שיער בשיטת IPL עדיפה, כדאית ומשתלמת הרבה יותר מאשר הסרת שיער בשעווה.

בין אם תבחרי להיות חלקה יותר באמצעות IPL או שעווה, במכון אורלי קוסמטיקס תוכלי ליהנות משירות מעולה ואיכות מצויינת, בקרו בעמודי השרותים:

בקרוב גם בהרצליה!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *