טיפול פנים אצל הקוסמטיקאית

 טיפול פנים אצל הקוסמטיקאית הוא טיפול פופולארי מאד בקרב נשים ונערות שראשיתו עוד מהעת העתיקה.

מטרתו הראשונית של טיפול פנים היא לדאוג לניקוי והיגיינה של עור הפנים, הסרת תאים מתים מהעור, החייאת העור והענקת לחות וטיפול מקצועי לעור בעייתי ולכן הוא דורש ידע וניסיון מקצועי רב.

כבר מגיל ההתבגרות כאשר יש בפנינו שינויים הורמונליים חשוב לשמור על מודעות ושגרת ניקיון וטיפוח יומית של עור הפנים שלנו.

גם אם אינך מודעת לדרכים השונות המיועדות כיום לשמירה על עור פנים זוהר וקורן, יהיה עלייך לשמור על ניקיון עור הפנים באופן בסיסי בעזרת סבון פנים ייעודי, מי פנים וחלב פנים שאפשר לרכוש ברשתות פארם השונות וזאת באופן שגרתי.

איך לבחור קוסמטיקאית לטיפול פנים?

כיום יש מבחר רחב של שיטות ודרכים חדשניות להתמודד עם כל תופעות ובעיות עור הפנים ועל מנת להכיר אותן יהיה עלייך לבקר אצל קוסמטיקאית מקצועית.

חשוב מאד שתדעי פחות או יותר מה את מצפה מהקוסמטיקאית שלך ותשקפי זאת בפניה.

חשוב שתזכרי שעור הפנים שלך זהו כרטיס הביקור שלך וגם אזור רגיש ביותר ולכן יש לבחון את קוסמטיקאית מתאימה, במיוחד אם מדובר בבעיות עור קשות ומורכבות יותר.

כמו בכל סוגיה מומלץ לפנות לחברות טובות ולקבל המלצות מפה לאוזן לאחר חוויה אישית, לאחר מכן כנסי וחקרי ברשתות החברתיות, פורומים וקבוצות פייסבוק ייעודיות והכירי את השטח.

בחני את קוסמטיקאיות המובילות שגרות בקרבת מקום מגורייך, כנסי לאתר שלהן, בחני את סוגי הטיפולים שהן מעניקות, איזה טיפולי פנים הן ממליצות וכיצד יאבחנו את סוג עורך.

קוסמטיקאית מקצועית ומיומנת תשמור תמיד על חדשנות בתחום ותמיד תציע את הטיפולי פנים העדכניים ביותר ותתמחה גם בבחירת חומרי גלם מסוגים שונים.

חומרי הגלם שבהם קוסמטיקאיות משתמשות הן חומרים ייעודיים ומקצועיים של קוסמטיקאיות בלבד ומאושרים לשימוש מקצועי.

חומרי גלם אלה מכילים לרוב דרגה גבוהה יחסית של חומר פעיל המשפיע באופן מהיר וישיר על העור והשימוש בחומרים אלה מותנה בפיקוח והתאמה מדויקת לסוג העור.

מה כולל טיפול פנים אצל קוסמטיקאית? 

ברגע שתבחרי את הקוסמטיקאית המועדפת עלייך תגיע לקליניקה ותכנסי לחדר הטיפולים.

 מקצועי כולל כמה שלבים:  

אבחון עור הפנים  – בשלב הראשוני הקוסמטיקאית תאבחן את סוג העור שלך עם זכוכית מגדלת מקצועית ומאירה של קוסמטיקאיות, היא תסביר לך על סוג עור הפנים שלך שיכול להיות עור יבש, עור אדמומי ועור הסובל מאקנה ופצעונים.

ניקוי עור הפנים  – הקוסמטיקאית תנקה את עורך בעזרת ספוג ייעודי ולאחר מכן תמליץ לך על סוג הטיפול שמתאים לך ביותר. 

במידה ואת סובלת מסוג עור שמנוני הזקוק לניקוי ואיזון והורדת הנקודות השחורות שעל עורך היא תמליץ לך לשלב סוגי פילינג שונים להסרת לכלוך על עור הפנים, ניקוי נקבוביות ושכבות עור מיותרות.

ניקוי עמוק של עור הפנים  – לאחר שלב ניקוי העור מגיע שלב שבו הקוסמטיקאית תעבור עם מחט דקה ייעודית להוצאת “שחורים” תאים מלוכלכים שצברו חיידקים ובקטריות ויהפכו בקלות לאקנה בעתיד.

חיטוי עור הפנים – בסיום שלב הניקוי מגיע שלב החיטוי של העור שבו הקוסמטיקאית תנקה את העור עם קרמים ומסכה ייעודית המתאימה לסוג עור הפנים שלך ומטרתה לנקות באופן עמוק יותר ומשלים את העור.

סיום טיפול פניםבסיום הטיפול הקוסמטיקאית תמרח על עורך קרם מעושר בלחות המותאם לעורך וכמובן תמליץ על המשך הטיפול בביתך. 

לפרטים נוספים על העלמת פצעים, צרו איתי קשר עוד היום בהודעת ווטצאפ או בנייד 052-7333-196

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה

* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ