טיפול בעור הצוואר

גם אם ממש נרצה מפגעי הגיל לא נוכל לברוח. הגוף נותן את אותותיו בחלקים שונים ומה היה פעם צעיר ורענן יכול להתחיל ולהיראות בסביבות גיל הארבעים עייף ונפול. כשמדובר על הפנים יש שלל קרמים אותם ניתן למרוח, כמו גם טיפולי פילינג ואחרים, אך כשמדובר על הצוואר האפשרויות מוגבלות יותר. אי אפשר לעשות פילינג בצוואר וקרמים לא ממש עושים את העבודה בגלל שהשכבה החיצונית עבה מידי ומקשה על התכשירים השונים לחדור אל העור. אך עדיין, יש לא מעט מה לעשות בשביל לשפר את מראה הצוואר ולהפוך את העור למוצק יותר וצעיר יותר. הנה כמה מהאפשרויות הללו שכדאי לקחת בחשבון

אפשרויות הטיפול הקיימות

יש אפשרויות שונות לטיפול בעור הצוואר אצל אדם בוגר והנה כמה מהן:
טיפול בחמצן – טיפול באמצעות חמצן בלחץ אויר אשר מאפשר לעור הצוואר לקבל ויטמינים שונים והופך אותו לרווי בלחות.
מזותרפיה – מזותרפיה היא פעולה אשר משפרת את מרקמו של הצוואר על ידי החדרה של חומרים מזינים לשכבה העמוקה של העור. חומרים אלו “מעירים” את העור וגורמים להתחדשות שלו מה שמשפיע גם על החלק החיצוני.
טיפול לייזר – טיפול לייזר לעור הצוואר מחדש אותו כמו גם מרכך את הקמטים בעור, ומטשטש כתמים ופיגמנטציה.
טיפול באמצעות גלי רדיו – זהו סוג של טיפול השומר על מעטפת העור החיצונית, טיפול על ידי זרם חשמלי מתחלף בתדירות גבוהה אשר חודר גם לשכבות העמוקות של העור. הטיפול מעודד את ייצור הקולגן בגוף ומחדש וממריץ את תאי העור.

טיפול בעור צוואר באורלי קוסמטיקס

אורלי קוסמטיקס הוא מכון קוסמטיקה ותיק אשר משלב את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר יחד עם כוח האדם האיכותי והמקצועי ביותר. באורלי קוסמטיקס מוצעים כל סוגי הטיפולים הקוסמטיים השונים, טיפולים שמתאימים לכל גיל ולכל אחד. צוות הקליניקה מקצועי ומקפיד להתעדכן בחידושים בתחום, וישמח לספק גם לכם שירות אישי ואדיב. בין אם אתם רוצים לטפל בצוואר שלכם, בפנים שלכם או בכל טיפול קוסמטי אחר בגוף, באורלי קוסמטיקס תמצאו את מבוקשכם, ותצטרפו למאות לקוחות מרוצים שחוזרים שוב ושוב.

טיפול בעור הצוואר

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ