טיפולי rf בפתח תקווה

טיפול גלי רדיו מתקדם למיצוק עור הפנים

טיפול RF הוא טיפול גלי רדיו קוסמטי ואינו טיפול כירורגי או טיפול פולשני המשמש למיצוק ושיפור טקסטורת עור פנים נפול במיוחד.

ככל שאנו עוברים טיפולי פנים, זה לא בדיוק נשמע הכי מרגש לעבור עוד טיפול חדשני על עור הפנים במיוחד טיפולים המבוססים על טכנולוגיית גלי רדיו שנוצרים בהידוק ומיצוק העור.

מהו טיפול גלי רדיו טיפול RF ?

טיפול RF הפך בשנים האחרונות לפופולרי יותר ויותר, הטיפול מיועד לטיפול ממוקד בעור נפול ורפוי ומטרתו להדק ולמצק אותו.

מדובר בטיפול לא פולשני ועדין יחסית אנרגיית החום מבוססת על חשמל ולא על בסיס אור כאשר מטרת הטיפול היא לעורר ייצור קולגן ואלסטין לעור הפנים.

סוג טיפולי גלי רדיו משתמשים באנרגיה חדשנית ומשתמש באנרגיית RF כדי לחמם את הדרמיס ולהדק את עור הפנים מבלי לפגוע בשכבה העליונה.

טיפול גלי רדיו (RF) בפתח תקווה

טיפולי גלי רדיו נעשים על ידי טכנולוגיות חדשניות שמותאמות למצב העור ואבחון מדויק של סוג עור הפנים כאשר המטרה הסופית היא מיצוק ומתיחה של העור.

לא כל מכונות גלי רדיו פועלות באופן זהה לחלוטין המכשירים הנפוצים ביותר הם Thermage ו- Pellevé אך כולם משתמשים באנרגיית תדר רדיו זאת כדי להדק את מבנה העור הבסיסי ולתאר את הפנים כדי ליצור עור יציב, שרירי וצעיר למראה.

פעולת ההידוק והמיצוק של טיפול גלי רדיו (RF) נגרמת על ידי הגברת סינתזת הקולגן ואלסטין והיא שהופכת את גלי הרדיו למתאים במיוחד למיקוד עור רפוי והצוואר והסנטר, קמטים וקווים המתפתחים בין האף לפה.

כמה זמן לוקח טיפול בגלי רדיו בפתח תקווה?

כל טיפול גלי רדיו בפתח תקווה לוקח בין 20 ל 45 דקות.

לאחר הטיפול יכולות להיות תופעות לווי על עור הפנים וסביר להניח שתופיע אדמומיות על עור הפנים עד כ- 24 שעות לאחר מכן.

מומלץ לתאם סדרת טיפולים בתדירות של כל שלושה עד ארבעה ימים.

מומלץ לתאם סדרת טיפולים של לפחות שישה טיפולים במרווחי זמן קבועים

אם תתאמו סדרת טיפולים בכל שבועיים תתחילו לראות תוצאות לאחר חודש בערך.

טיפול RF אינו פתרון מהיר

את סדרת טיפולי גלי רדיו המיועדת לעור הפנים מומלץ להתחיל כבר בשנות ה-30 וזאת על מנת לשמור על אלסטיות וגמישות של עור הפנים כמו גם הזוהר שלו.

חשוב לזכור שכמו רוב הדברים בחיים, טיפול גלי רדיו RF הוא לא טיפול הנחשב לתרופת פלא וייקח זמן עד שנראה את השפעתו המדויקת על עור הפנים.

טיפול RF מחיר

סדרת מיצוק עור הפנים מסוג טיפול RF היא מהווה השקעה כספית משמעותית והתהליך המומלץ של שישה טיפולים מגיע לסכום מכובד. התהליך עצמו לא מהיר וגם לא זול ולכן יש לקחת זאת בחשבון מבחינת תקציב האישי שלכם.

טיפול גלי רדיו RF ביתי

בחודשים האחרונים כלים לתדרי רדיו ביתיים מתחילים להיות פופולריים יותר. כלים ביתיים פועלים באופן זהה לטיפולים במרפאה, מגרים את ייצור הקולגן בתוך העור ובשימוש קבוע ירים ויתחזק את העור.

לפרטים נוספים על טיפולי RF צרו איתי קשר עוד היום בהודעת ווטצאפ או בנייד 052-7333-196

https://www.orlyc.co.il/%d7%94%d7%a1%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%a8-%d7%91-ipl/

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות, כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

*הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה

* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ