הסרת שיער בלייזר מחירים

הסרת שיער בלייזר היא טכניקה רפואית להסרת שיער המשתמשת בלייזר – מדובר בקרן אור עוצמתי ומבעבע בכדי להסיר שיער לא רצוי מהגוף.

קרן הלייזר מתייגת דרך העור אל זקיק שיער בודד.  החום העוצמתי של קרן הלייזר פוגע בזקיק השיער, מה שמונע את צמיחת השיער העתידית

הסרת שיער בלייזר היא האפשרות המתאימה ביותר להסרת שיער לאנשים שיש להם עור בהיר ושיער כהה.

מחיר טיפול הסרת שיער בלייזר

על מנת לקבוע את המחיר הכולל של הטיפול בהסרת השיער יש צורך בבחירת אזור הטיפול ולקבוע תכנית הסרת שיער בלייזר שתשפיע גם על העלות של הליך הסרת שיער בלייזר.

אזורי טיפול פחותים, כמו אזור הפנים והביקיני, מלווים במחירים הנמוכים ביותר להסרת שיער בלייזר, בעוד שטחים גדולים יותר, כמו הרגליים והגב, עולים יותר.

יש לדעת כי עלות סדרת טיפולים חוזרת יכולה להיות גבוהה; לעתים קרובות קיימות אפשרויות למימון הסרת שיער בלייזר  גם דרך ביטוח משלים היה נכון עד ל1/1/2021

זמן טיפול הסרת שיער בלייזר

יש לזכור כי בטיפול הסרת שיער בלייזר אורך הטיפול משתנה, ורוב החולים זקוקים לארבע עד שש מפגשים כדי להפחית נצחית את צמיחת השיער בפנים, ברגליים, בגב, בזרועות, בביקיני ובאזורים אחרים.

מאחר שמחיר הסרת שיער בלייזר מופחתים לרוב כאשר מספר טיפולים נרכשים כסדרת טיפולים מראש זו יכולה להיות דרך יעילה ורלוונטית להפיק את המרב מהתוצאות תוך צמצום הוצאות ולקבל עלות לעומת תועלת והחזר מקסימלי על ההשקעה.

 

הסרת שיער בלייזר הליך טיפול חדשני ויעיל

הליך של טיפול הסרת שיער בלייזר עובד  באמצעות קרן לייזר המופנית לזקיקים של השיער ופוגעים בהם לאחר שנפגעו, הם בסופו של דבר ינשרו. זהו תהליך הדרגתי, וכל מפגש יוביל לפחות שיער באזור הרצוי. טיפול זה להסרת שיער אינו מסיר שיער בלונדיני או אפור, שכן הלייזר מכוון לשורשים עם שיער כהה.

כמה מפגשים להסרת שיער בלייזר צריך?

מספר המפגשים משתנה עבור כל מטופל, אך לרוב יהיו בין 4-8 טיפולים להשגת התוצאות הטובות ביותר. תדירות המפגשים היא בדרך כלל כל 4-6 שבועות, אך זה יכול גם להשתנות מאדם לאדם ויכול להיות תלוי בסוג השיער, בצבע ובמחזור הצמיחה הטבעי שלהם.

באמצעות הלייזר אפשר לצפות לחוויה מהירה וקלה. כל המטופלים יקיימו התייעצות פרטית עם המטפלת או הקוסמטיקאית על מנת להגיע לתוצאה מקסימלית.

לפרטים נוספים לגבי הסרת שיער בלייזר ? צרו איתי קשר עוד היום בהודעת ווטצאפ או בנייד 052-7333-196

https://www.orlyc.co.il/%d7%94%d7%a1%d7%a8%d7%aa-%d7%a9%d7%99%d7%a2%d7%a8-%d7%91-ipl/

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה

* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ