אפילציה

אפילציה – הוותיקה ביותר להסרת שיער ומשאירה את כל יתר השיטות הרחק מאחור

כחלק מהרצון להיראות טוב יותר, יפה יותר ומושך יותר גם טיפולים להסרת שיער תפסו להם מקום של כבוד בעולם הקוסמטיקה.
שיער לא רצוי במקומות לא רצויים בגוף הוא מטרד אמיתי, ויש שיטות שונות להסרת שיער כזה.
אחת השיטות הפופולאריות והוותיקות ביותר, זו שחוקרים מייחסים לה את סיכויי ההצלחה הגבוהים ביותר היא האפילציה, שיטה שקיימת כבר שנים רבות ומוכיחה את עצמה פעם אחר פעם.

אם אתם סובלים משיער שמטריד אתכם ואתם רוצים להסיר אותו אחת ולתמיד (בסיכויים גבוהים) שיטה זו היא בשבילכם. אז איך היא עובדת?

כיצד אפילציה עובדת?

אפילציה היא הלחמה של פרצות נימי דם, נימי דם שאמורים לסייע בהיווצרות שערות, ועם הלחמת נימי הדם השיער מוסר לצמיתות מהגוף. הטיפול עצמו מתבצע על ידי החדרה של מחט חשמלית דקיקה אל העור, מחט אשר מעבירה פולס חשמלי זעיר אל זקיק השערה וכך הוא אינו יכול להמשיך לגדול. כחלק מאותו פולס חשמלי שמועבר נוצר גם נזק באזור זקיק השערה ולא רק בו, וכך השיער לא גדל בשנית ברוב המקרים. אם ניסיתם כבר את כל השיטות ולא הצלחתם להסיר את השיער הסורר למציתות, זה בהחלט יכול להיות הפתרון בשבילכם.

למי הסרת שיער באפילציה מתאימה?

כמעט לכולם, אך בעיקר לכל מי שרוצה להסיר שיער פלומתי, בהיר או ג’ינג’י ולא קיבל מענה ע”י שיטות כמו הסרת שיער בלייזר. אפשר להתחיל את הטיפול בכל גיל אך במקרה של נערות, מומלץ להמתין עד לקבלת הוסת, וזאת בגלל ההשפעה של השינויים ההורמונאליים על צמיחת שיער הגוף.

אפילציה הינה השיטה המומלצת במקרים שצריך להסיר שיער ממקומות שלא קל להגיע אליהם, שיער פלומתי , בהיר או ג’ינג’ שלא מגיב לטיפולי הסרת שיער אחרים. השיטה מומלצת בעיקר למקומות כמו פנים, פאות, שיער האורווה או בית השחי, אזורים ששטחם קטן יחסית ואינם מצריכים טיפול ממושך מדי. אנשים שסובלים משעירות יתר, רצוי שיעשו הסרת שיער בלייזר, שיטה המתאימה לשטחים גדולים.

טיפול שמיועד לשטחים קטנים
אם אתם צריכים טיפול הסרת שיער בשטחים גדולים בגוף, טיפול לייזר יתאים לכם יותר. טיפול אפילציה מתאים רק לאזורים קטנים בגוף, אזורים כמו בית שחי, פנים, פאות וכדומה. מי שמחליטה לעשות את הטיפול כדאי שתדע אם כן שהטיפול מיועד רק לשטחים קטנים כמו גם כל טיפול אורך זמן רב וצריך להתאזר בסבלנות במהלכו.

טיפול כזה הוא גם כואב ברוב המקרים וגם זה משהו שכדאי לדעת מראש.

טיפול אפילציה באורלי קוסמטיקס
אם את רוצה לעשות טיפול הסרת שיער באפילציה, אורלי קוסמטיקס הוא המקום בשבילך. אצלנו תצטרכי למלא שאלון האם את מתאימה לטיפול ויבוצע תיאום ציפיות,
תקבלי חומרים הביתה ותצטרכי להתאזר בסבלנות. אך הסבלנות משתלמת ובאורלי קוסמטיקס תקבלי טיפול יעיל ומקצועי, טיפול אשר יאפשר לך להיראות כמו שאת רוצה. נקייה, אסתטית וחלקה.

היום שאחרי האפילציה

לאחר הטיפול חל איסור מוחלט על מריטה, גילוח או תלישת שיער באזור בו בוצעה אפילציה. ניתן לחזור לטיפול נוסף רק כאשר הזיפים שגודלים בעקבות הטיפול הראשון יוצאים החוצה.
מדובר ביתרון משמעותי שמאפשר לעשות טיפול אחר טיפול בפרקי זמן קצרים יחסית. בנוסף, יש לשים לב שלא להיחשף לשמש מחשש לפיגמנטציה ולשמור על היגיינה גבוהה.

ובמחשבה שניה…

לכל מטבע יש שני צדדים וכך גם לשיטה אפקטיבית, בטוחה ויעילה יש את הצדדים ה”פחות” נעימים שלה. אז כדי שלא תגידי שלא אמרו לך:

  • קיימת סבירות גבוהה שתרגישי כאב בזמן הטיפול
  • התאזרי בסבלנות כי כל טיפול אורך זמן רב
  • אל תבני על אפילציה למקרה של הסרת שיער על משטחים גדולים
  • תעשי את הטיפול רק אצל מקצוענים. טיפול שלא מבוצע כראוי יכול ליצור נזק לעור וזיהום
  • הסטטיסטיקה אומרת שקיימת סבירות (זניחה) שלא תגיבי לטיפול
  • אפילציה בפנים בפתח תקווה
  • אפילציה בפנים

אם את מעוניינת בטיפול הסרת שיער באפילציה, אני מזמינה אותך אלי לקליניקה,
בה אעניק לך טיפול מקצועי עם יחס אישי ושמירה קפדנית על היגיינה וסטריליות של כל הציוד.
השאירי פרטים בטופס באתר או חייגי אליי ל 052-7333196 כפר גנים ג’ פ”ת

אפילציה

מרחקי נסיעה:

אריאל 35 דק’, אם המושבות החדשה 15 דק’, אם המושבות הותיקה 15 דק’, כפר גנים ג’-3 דקות,  כפר גנים ב’-8 דקות, כפר גנים א’-9 דקות, הדר גנים-9 דקות, כפר אברהם-16 דקות

***הקליניקה נגישה לבעלי מוגבלויות

קפה ומאפה מתנה
אורלי קוסמטיקס רוצה לפנק אותך!
צרי קשר וקבלי קפה ומאפה מתנה
* מותנה בהזמנת טיפול
מינימום 300 ש"ח.
אורלי קוסמטיקס
052-7333196
Open chat
זמינה עבורך בווצאפ