מסיבות ספא פרטיות

מחפשות הפתעה מפנקת ומענגת להעשיר ולרגש בה חברה טובה שחוגגת יום הולדת?
רוצות לזמן לקבוצת החברות הטובות יום כיף חווייתי, שההנאה מנגנת בו כינור ראשון?
עם סיבה למסיבה בכלל ולמסיבת ספא בפרט או בלעדיה-
אני מזמינה אתכן להפוך את ביתכן או כל מתחם שתבחרו להיכל תענוגות למשך שעות אחדות

לבנות כל הגילאים, החל בילדות וכלה בסבתות, בכל מקום ובכל זמן שתבחרו- אגיע אליכן ואערוך את המתחם לספא מפנק ומרגיע. המשתתפות יוזמנו לעבור בין עמדות הפינוק והעינוג השונות ובהן: עמדת פדיקור, עמדת מניקור, טיפולי פנים, מריחת לק, קליעת צמות, קעקועים ועוד. בסיום המסיבה מקבלת כל משתתפת תמונה למזכרת.

מסיבת ספא מתאימות כמתכונת מיטבית לעריכת מסיבת רווקות, שבמהלכה יכולות הבנות להתפרק, לצחוק, להשתעשע וליהנות מהערך המוסף של טיפול בפנים, בציפורני הידיים והרגליים ובמגוון טיפולים מפנקים נוספים.

לחוגגות בת מצווה מוצעת מתכונת ייחודית ומקורית למסיבה, שאליה תוכלו להזמין את החברות הכי טובות, הכי קרובות, ועמן לחלוק את החוויה שהיא מכל בחינה ” חוויה של פעם בחיים” –עם מירכאות ובלעדיהן. (ניתן לקיים מסיבה זו עם 12 בנות לכל היותר וזאת כדי שניתן יהיה להעניק לכל אחת מהן את הטיפול והפינוק החווייתי והמהנה ביותר).

הצוות ואני מתאימים את חבילת הפינוק על פי סוג האירוע וגיל המשתתפים בו.

אתן מוזמנות לשאול לקוחות שהתנסו במסיבת ספא ונהנו ממנה – הן שיעידו, הן שיגידו – כי אפילו בחלומות הוורודים ביותר שלהן הן לא ראו עצמן נהנות בעצמה ובריגוש כה רבים כפי שנהנו במסיבת הספא.

נ.ב. ספק אם תוכלו למצוא חלופה למסיבה, אשר משתתפיה יחושו, בעיצומה וביתר שאת בסיומה, כי חוו בה חוויה שמשולבות בה, כרוכות זו בזו באופן בלתי ניתן להפרדה, הנאות הגוף והנפש.

אתן מוזמנות לבלות וליהנות בסבבה במסיבת ספא בלתי נשכחת!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *